Image default
Без категорії

Технологія від Ілона Маска допоможе перетворити кожен будинок на електростанцію

Генеральний директор Tesla Ілон Маск хоче перетворити кожен будинок в розподілену електростанцію, яка буде генерувати, зберігати і навіть доставляти енергію назад в електромережу, використовуючи продукти компанії, пише HighTechз посиланням на TechCrunch.
Хоча Tesla вже багато років продає сонячні батареї та акумулятори, нова політика компанії – продавати сонячну енергію тільки в поєднанні з продуктами для зберігання енергії. Маск розповів про стратегію, спрямовану на розширення цього бізнесу за рахунок залучення комунальних підприємств.
«Це процвітаюче майбутнє як для Tesla, так і для комунальних підприємств. Якщо цього не зробити, комунальні підприємства не зможуть обслуговувати своїх клієнтів», – сказав Маск під час дзвінка інвестору, згадавши про  постійні відключення електроенергії в Каліфорнії минулого літа і нещодавній збій мережі в Техасі. Таким чином він підкреслив, що надійність енергомереж стала серйозною проблемою, повідомляє TechCrunch.
Минулого тижня компанія змінила свій веб-сайт, щоб клієнти не могли купувати тільки сонячну батарею або її накопичувач енергії Powerwall, і замість цього вимагала придбати систему. Пізніше Маск оголосив про цей крок в своєму твіті, заявивши, що «сонячна енергія буде подаватися виключно на Powerwall» і що «Powerwall буде взаємодіяти тільки між лічильником комунальних послуг і головною панеллю вимикача будинку, що забезпечує просту установку і безперешкодну резервну копію всього будинку під час відключення електроенергії».
Маск заявляє, що енергосистемі потрібно більше ліній електропередач і електростанцій для повної декарбонізації з використанням відновлюваних джерел енергії та систем зберігання.
На думку бізнесмена, розподілені житлові системи – звісно, з використанням продуктів Tesla – будуть найкращим варіантом.
Його заява була частково підтверджена недавніми дослідженнями Массачусетського технологічного інституту, які показали, що США можуть вийти на мережу з нульовим викидом вуглецю. Яким чином? Удвічі збільшивши свою пропускну здатність.
Маск планує створити систему електромереж, радикально відмінну від тієї, яка є сьогодні. Вона буде централізовано контролюватися і управлятися операторами мереж, незалежними організаціями. Наприклад, такими як Каліфорнійський незалежний системний оператор або Рада з надійності електропостачання Техасу. Йдеться про сонячні батареї на дахах житлових будинків. Такі технології можуть суперечити давно усталеним бізнес-моделям комунальних підприємств.
Крім того, дослідження Прінстонського університету показало, що країні, можливо, буде потрібно втричі збільшити свої системи передачі енергії до 2050 року, щоб досягти мети щодо нульових викидів.
Нагадаємо, Ілон Маск заявив, що перед колонізацією Марса спочатку знадобиться велика житлова база на Місяці.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy