Image default
Без категорії

Toyota запланувала до 2035 року зробити свої заводи вуглецево-нейтральними

Найбільша японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor Corp прагне до 2035 року зробити всі свої світові заводи вуглецево-нейтральними. Як повідомляє Reuters, початково, в компанії планувала зробити це до 2050 року.
Головний виробничий директор Toyota Масамічі Окада сказав, що автовиробник спочатку зосередиться на впровадженні нових технологій для таких процесів, як забарвлення, нанесення покриттів і лиття.
«Таким чином, процеси з високим рівнем утворення вуглецю будуть зосереджені на максимально можливому скороченні або навіть усуненні викидів СО2», – заявив Окада.
«Виявивши ці області, ми сконцентруємо наші ресурси, і ми вважаємо, що це допоможе скоротити час до досягнення вуглецевої нейтральності», – додав він.
Окада також сказав, що японська виробнича технологія, або «монодзукурі», може розширити можливості для забезпечення вуглецевої нейтральності. «Монозукурі» перекладається як «мистецтво, наука і майстерність виробництва». Мова не тільки про технології, але і про прагнення працівників до досконалості.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy