Image default
Без категорії

Трамп зажадав від республіканців не збирати кошти від його імені

Про це повідомляє Politico.

Юристи Дональда Трампа направили претензії трьом організаціям Республіканської партії з вимогою припинити використання його образу та імені в розсилках зі збору коштів і в сувенірній продукції.

“Президент Трамп зберігає прихильність Республіканської партії і виборцям консерваторів, які дотримуються принципів “Америка на першому місці”, але це не дає нікому – ні друзям, ні ворогам – права використовувати його зовнішність без явного дозволу”, – сказав радник колишнього президента.

Претензії від Трампа отримали Національний комітет Республіканської партії, який здійснює керівництво партією, а також кампанії з висунення республіканців в Конгрес США і в його верхню палату.

Радник Трампа зазначив, що колишньому президенту не сподобалося, що ці організації підтримали республіканців, які проголосували за його імпічмент в 2021 році.

Нагадаємо, Трамп під час виступу 28 лютого на консервативній конференції у Флориді допустив, що може знову взяти участь у президентських перегонах у США.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy