Image default
Без категорії

Третина українських компаній прискорила цифрову трансформацію протягом 2020 року – KPMG

Більшість жінок-керівниць відзначили, що їхні компанії прискорили цифрову трансформацію у відповідь на кризу через пандемію 2020 року. Про це свідчать результати опитування KPMG в Україні «Погляд бізнес лідерок».
Згідно з повідомленням, участь в опитуванні взяли 107 жінок-керівниць бізнесу в Україні
При цьому 82% вважають, що компанії, які працюють та процвітають у цифровій економіці та сфері електронної комерції, стануть справжніми переможцями в умовах кризи.
Найсильнішими викликами у прискоренні цифрової трансформації 24% жінок-керівниць назвали брак капіталу для прискорення прогресу, 19% – труднощі переходу від пілотних проєктів та експериментів до масштабованого впровадження, а 15% – відсутність кваліфікованих ІТ-фахівців.
Дев`ять з десяти жінок – керівниць (96%) погоджуються з тим, що їхня компанія має вдосконалити інноваційні процеси впродовж наступних трьох років. 53% зазначили, що їхнім організаціям необхідно збільшувати капіталовкладення у придбання нових технологій та диджиталізацію. Решта (47%) вважає більш пріоритетним інвестувати у підвищення кваліфікацій та навичок персоналу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy