Image default
Без категорії

Twitter запровадить продаж “квитків” до свого аналогу Clubhouse

КИЇВ. 3 травня. Соціальна мережа Twitter заявила у понеділок, що введе нову функцію, яка дозволить користувачам стягувати плату за вхід до своїх аудіо-чатів у прямому ефірі у своїй функції Spaces, прагнучи залучити більшу кількість творців контенту, передає УНН з посиланням на Reuters. Деталі
До цього часу лише деякі користувачі, які брали участь у пілотному тестуванні Twitter, могли розмістити власний Space. Починаючи з понеділка, хостом може бути будь-який користувач, що має щонайменше 600 підписників, додала компанія.
Протягом найближчих місяців, заявив Twitter, обмежена група користувачів зможе продавати квитки для доступу до своїх розмов у Spaces, а також визначатиме власні ціни та кількість квитків, які будуть доступні. Хости збережуть більшу частину доходу, тоді як Twitter заробить “невелику суму”, додала компанія.
Цей крок є частиною зусиль Twitter, щоб стати більшим гравцем в “економіці творців” (creator economy) – новій економічній моделі, коли творці можуть безпосередньо заробляти гроші на своїй аудиторії, – оскільки впливові та незалежні автори все частіше заробляють гроші на своєму контенті на таких платформах, як YouTube або Substack.
Що було раніше
Twitter представив Spaces минулого року, щоб конкурувати з вірусним додатком Clubhouse, який поклав початок тенденції голосових чатів і залучив до них знаменитостей і підприємців, але аудиторія якого обмежена, оскільки долучитися можна тільки за запрошенням.
Минулого місяця Facebook оголосив про власні плани щодо функції голосових чатів, а також заявив, що дозволить слухачам давати чайові хостам.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy