Image default
Без категорії

У французьких Альпах зійшла лавина, є жертви

КИЇВ. 8 травня. Чотири людини загинули в результаті сходу лавини, яка сталася в цю суботу в місті Валлуар в районі Коль-дю-Галібье в Савойї, повідомив префект департаменту Паскаль Болот. Про це інформує BFMTV, передає Деталі
Як повідомило джерело, жертви належать до двох груп, одна з двох осіб і одна з трьох осіб, з Гренобля. Їм було від 42 до 76 років.
Одна людина залишилась в живих, зниклих без вести немає, заявив префект.
Шість солдатів з взводу високогірної жандармерії (PGHM), два вертольоти і двоє собак були найняті для надання допомоги постраждалим.
Паскаль Болот також повідомив про другу лавину в районі Бур-Сен-Моріс, в якій імовірно загинули троє людей. За його словами, постраждалим вже надається допомога.
Доповнення
Влада попередила в п’ятницю про ризик сходження “особливо високих” лавин в ці вихідні, оскільки в останні дні температура знизилася після сильного снігопаду в горах Савойї, до чого додалося підвищення температури в ці вихідні.П’ятеро людей вже загинули в понеділок в результаті двох сходів лавин в Ізере і Верхніх Альпах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На горі Піп Іван за ніч випало до 20 сантиметрів снігу

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy