Image default
Без категорії

У Spotify з’явиться можливість слухати музику без втрати якості

Стрімінговий сервіс Spotify анонсував появу тарифного плану Hi-Fi. Про нього було оголошено на заході Stream On. Тариф Hi-Fi дозволить слухати музику в аудіоформаті без втрати якості, пише IGuides.
Для нестиснутих форматів (на зразок WAV) ширина потоку становить 1411,2 Кбіт/с, а для стиснутих (наприклад, FLAC) приблизно в півтора-два рази менше. Зараз Spotify відтворює треки у файловому форматі OGG з максимальним потоком 320 Кбіт/с. На слух стиснута музика майже не відрізняється від нестистнутої, але різницю можна побачити на спектрограмі по зрізаних верхніх частотах.
На заході Stream On було повідомлено, що тариф Hi-Fi з’явиться лише в деяких країнах (яких саме, не уточнювалося). Нестиснутий формат аудіо доступний лише в одиничних музичних сервісах – наприклад, у Tidal і Amazon Music.
Нгадаємо, керівництво Spotify оголосило про запуск програми Work From Anywhere, завдяки якій співробітники зможуть працювати практично в будь-якому місці на власний вибір.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy