Image default
Без категорії

Укрзалізниця продовжить запускати спецрейси до “червоної” зони

Про це в коментарі РБК-Україна заявив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

Він зазначив, що спецрейси є компромісним рішенням, оскільки Укрзалізниця вважає, що зупинка залізничного сполучення не є ефективною.

“По суті це ті ж маршрутні рейси, які просто в окремі дати ми відкриваємо. Ми зараз зробили першу хвилю, після 8 березня – Чернівці, Закарпаття та Івано-Франківська область, в найбільш пікові дати людей вивезли. Те ж саме зараз робимо цього тижня і наступного тижня”, – сказав Перцовський.

За його словами, залізничне сполучення особливо не сприяє поширенню епідемії. А з урахуванням того, що багато пасажирів доїжджають до поїздів автобусами, обмеження на висадку і посадку у “червоних зонах” є номінальними.

Перцовський зауважив, що запуск спецрейсів погоджується з ОДА, Міністерством охорони здоров’я і Міністерством інфраструктури.

“Зазвичай це дні з найбільшим навантаженням. Зараз ми подаємо так, щоб у п’ятницю-суботу люди могли туди поїхати і в неділю повернутися. Як тільки будуть погоджені, відразу УЗ на своєму сайті та в Facebook все анонсує”, – повідомив він.

На сьогодні розглядається можливість запускати спецрейси до “червоних зон” в окремі дні.

Зараз проходить процес погодження, як тільки буде “зелене світло”, то ми відразу скажемо, що в ці дати, кому треба, можна буде виїхати або в одну сторону або в іншу”, – наголосив представник Укрзалізниці.

Нагадаємо, станом на 17 березня у “червоній” зоні залишаються Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy