Image default
Без категорії

В результаті повені в Китаї загинуло 33 особи, 376 000 жителів – евакуйовано

Десятки тисяч людей були евакуйовані з постраждалих від повені регіонів центрального Китаю. Як повідомляє Reutersіз посиланням на дані департаменту з управління надзвичайними ситуаціями провінції Хенань, загалом 376 000 місцевих жителів були евакуйовані в безпечні місця
Станом на 04:00 четверга, число загиблих в результаті проливних дощів в провінції зросла до 33, ще вісім людей вважаються зниклими безвісти. Через зливи, що обрушилися на провінцію, в цілому постраждали близько 3 млн людей.
В результаті стихійного лиха постраждали понад 215 200 га посівів сільськогосподарських культур. Прямий економічний збиток склав приблизно 1,22 млрд юанів (близько $188,6 млн).
У четвер бюро погоди підвищило штормове оповіщення для чотирьох міст на півночі провінції Хенань – Сіньсян, Аньян, Хебі і Цзяоцзуо – до червоного кольору, найвищого рівня системи попередження про погоду з колірним кодуванням.
Цього тижня місто Чженчжоу стало епіцентром екстремальної погоди в центральному Китаї, де з суботи по вівторок випало 617,1 мм (24,3 дюйма) дощу, що майже еквівалентно середньорічному показнику в 640,8 мм (25,2 дюйма) по місту.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy