Image default
Без категорії

В росії поширюється партизанський рух «Зупини вагони»

«Зупини вагони» – російський партизанський мережевий антивоєнний рух. Його учасники намагаються не допустити, щоб російським військам в Україні постачали озброєння та провізію залізницею. 
За повідомленням самих учасників, які зі зрозумілих причин працюють анонімно, саме вони відповідальні за випадки поломки та руйнування залізничних колій та сходження товарних поїздів у різних регіонах росії.
При цьому учасники руху наголошують, що їхні дії не спрямовані на живих людей, навпаки, їхня мета – зупинити вбивства та кровопролиття або хоча б мінімізувати їх.
За словами засновників руху, у їхньому складі на даний момент понад 20 партизанських груп, які працюють по всій росії.
 Перший телеграм-канал руху було видалено, проте учасники завели новий.
«Зупини вагони» – одна з понад 20 груп організованого антивоєнного партизанського руху у росії. Наша мета – зупинити війну, розв’язану путіним в Україні.
Методи – саботаж і диверсії на залізниці, оскільки саме за залізничними шляхами з усієї росії підвозять військову техніку, боєприпаси та паливо.
Принципи – без крові та жертв. Людське життя для нас – найвища цінність. Саме тому ми робимо те, що ми робимо саме так, як ми робимо. (…)
11 травня ми опублікували пост про те, що, ймовірно, російська влада готує теракт з безліччю жертв, в якому планує звинуватити антивоєнний опір. (Вже промацують грунт, називаючи нас терористами).
Наступного дня, 12 травня, канал зазнав атаки ботів – менш ніж за годину на нас підписалися понад 10 000 підозрілих облікових записів з іноземними іменами.
Очевидно, що хтось намагається приховати правду. Спочатку про справжні масштаби опору. Тепер – про наміри влади вбивати цивільних, щоб задавити антивоєнний рух на корені.
Хочемо ще раз акцентувати:
Наш протест – мирний та безкровний. Коріння будь-якого теракту та кровопролиття, в якому намагатимуться звинуватити антивоєнний рух, варто шукати на Луб’янці”, – пишуть учасники руху.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy