Image default
Без категорії

В Україні відбулося ЗНО з фізики. На тестування не пустили двох учасників

КИЇВ. 7 червня. Сьогодні відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з фізики. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає Деталі
Участь у тестуванні з фізики взяли 23 570 осіб, що становить 73,5% від загальної кількості зареєстрованих.
2 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування. Дотримання процедури тестування контролювали 16 громадських спостерігачів.
Найбільше учасників тестування з фізики – 78,93% зареєстрованих – було зафіксовано у Вінницькій області, найменше – 48,01% – у Чернівецькій області.
Додамо
Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Фізика». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з фізики буде розміщено на інформаційних сторінках 18 червня.
10 червня відбудеться ЗНО з біології.
Нагадаємо
Основна сесія ЗНО-2021 розпочалась 21 травня тестуванням з хімії й проходить з дотриманням всіх протиепідемічних правил.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy