Image default
Без категорії

Virgin Hyperloop анонсував пасажирські перевезення зі швидкістю 1200 км/год до 2027 року

Virgin Hyperloop збудувала у пустелі на північ від Лас-Вегаса перший тунель для супершвидких поїздок. Як повідомляє Reuters, компанія запланувала запустити комерційний транспорт з надшвидких капсул у 2027 році, які долатимуть швидкість до 750 миль на годину (1200 км/год) через вакуумні тунелі з використанням магнітної левітації.
«Це буде схоже на літак при зльоті, коли ви наберете швидкість», – сказав співзасновник і головний виконавчий директор Джош Гігель, який провів ексклюзивну екскурсію для Reuters по капсулі, що використовувалася під час пробного запуску у листопаді, де вона рухалась уздовж 500-метрового тунелю. За його словами, «турбулентності» відчуватися не буде.
Капсули розраховані на 28 пасажирів і можуть бути адаптовані для роботи на великі і короткі відстані, а також для перевезення вантажів.
Хоча проєкт все ще знаходиться на ранній стадії, Гігель прогнозує початок комерційних операцій вже у 2027 році.
Агентство зазначає, що сама по собі ідея створення трубопровідного пасажирського транспорту не нова, вперше про таку можливість вчені міркували ще на початку двадцятого століття. Вчений-ракетобудівник Роберт Годдард висунув цю ідею на початку 1900-х років. Франція намагалася розробити Aerotrain в 1960-х і 1970-х роках, але відсутність фінансування вбила проєкт.
Підприємець Ілон Маск знову викликав інтерес до цієї ідеї у 2013 році, описавши, як буде працювати сучасна система. Гігель на той момент працював в SpaceX Маска. Він розповів, що тоді необхідні батареї, силова електроніка і деякі датчики були не зовсім готові, зараз ситуація змінилась.
Для початку Virgin Hyperloop планує розвивати пасажирські маршрути з використанням нового транспорту в Індії, де транспортна система перевантажена, і в Саудівській Аравії, де відсутня інфраструктура.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy