Image default
Без категорії

Завдяки пандемії сервіс психологічної підтримки Ginger став «єдинорогом»

Каліфорнійський стартап Ginger в ході останнього раунду, який очолив інвестфонд Blackstone, залучив $100 млн інвестицій. Це дозволило компанії отримати оцінку в $1 млрд і статус «єдинорога», повідомляє Forbes з посиланням на Bloomberg.
Як зазначає агентство, попит на послуги Ginger, який допомагає користувачам отримувати психологічну допомогу онлайн, поєднуючи їх з фахівцями в своєму додатку, помітно виріс на тлі пандемії коронавірусу. За останній рік виручка компанії виросла в три рази.
«У цій країні [США] широко розовсюджені проблеми з психічним здоров’ям. Як і в інших сферах охорони здоров’я, пандемія погіршила основні проблеми, але прискорила перехід людей на цифрові платформи», – зазначив керівник відділу інвестицій в охорону здоров’я Blackstone Growth Equity Рам Джаганнатх.
За словами глави Ginger Расса Гласса, в доступному для огляду майбутньому в людей збережеться «величезна потреба в психологічній допомозі».
«Зосередившись на інноваціях, ми допоможемо кожному, хто цього потребує, отримати до неї доступ», – зазначив він.
Залучене фінансування Гласс має намір витратити на покупку компаній і платформ, орієнтованих на психічне здоров’я.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy