Без категорії

Журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру з Єлизаветою ІІ та Меган Маркл

Про це повідомляє The Guardian.

На карикатурі під назвою Чому Меган покинула Букінгемський палац? королева Єлизавета нібито придушує коліном шию Маркл, а герцогиня Сассекська промовляє: “Бо я більше не могла дихати”. Це алюзія на минулорічні події у США – згадану фразу промовляв афроамариканський правопорушник Джордж Флойд під час затримання поліцейським у Міннеаполісі. Смерть Флойда, яка настала дещо згодом, спричинила наймасовіші насильницькі заворушення в новітній історії США – з масовими підпалами, грабунками та наругою над пам’ятниками визначним діячам американської та світової історії.

Карикатура Charlie Hebdo викликала різкко негативну реакцію у лівих колах. Так, виконавча директорка британського аналітичного центру з питань расової рівності Trunymede Trust Халіма Бегум заявила, що карикатура “неправильна на всіх рівнях”.

Читайте також: Букінгемський палац вирішив розслідувати цькування персоналу з боку Меган Маркл, – ЗМІ

“Королева як вбивця Джорджа Флойда, яка розчавлює шию Меган? Меган каже, що не може дихати? Це не розсуває межі, не викликає сміху й не кидає виклик расизму. Це принижує проблему та є правопорушенням загалом”, — заявила вона.

Pourquoi Meghan a quitté Buckingham ?
Retrouvez :
Reportage : l’écologie sonore à l’écoute des animaux
Enquête sur la véritable histoire du poison chlordécone
Comment Erdogan traque ses opposants jusqu’en France
En vente demain ! pic.twitter.com/X7hJHKHPDx
— Charlie Hebdo (@Charlie_Hebdo_) March 9, 2021

Також, карикатура обурила деяких прихильників королеви Єлизавети, оскільки Charlie Hebdo зобразив її у принизливому світлі — червоонокою, згорбленою та з волохатими ногами.

Нагадаємо, раніше Меган Маркл та принц Гаррі розповіли про буцімто “расистські настрої у королівській родині”.

У відповідь Букінгемський палац натякнув на брехню у словах Маркл, заявивши про те, що “деякі спогади можуть різнитися”.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy