Image default
Економіка Спорт

$28 млн за 12 хвилин польоту: Blue Origin продала квиток у космос разом з Безосом

Приватна аерокосмічна компанія Blue Origin мільярдера Джеффа Безоса в ході аукціону продала квиток на космічний корабель New Shepard за $28 млн. Як повідомляє Space.com, під час торгів ціна виросла з початкових $4,8 млн до $28 млн всього за сім хвилин.
За місце на політ з самим Безосом боролися 7600 зареєстрованих учасників зі 159 країн
Переможець торгів полетить в космос разом з самим мільярдером
«Це було захоплююче! $28 млн!, – вигукнула Аріан Корнелл, директор Blue Origin по продажах відразу після завершення аукціону. – Вся команда Blue Origin не може дочекатися зустрічі з нашим першим клієнтом».
Повна оплата за місце, включаючи 6%-у премію покупця, складе $29 680 000. Сума заявки буде передана некомерційному фонду Blue Origin, Club for the Future, мета якого – надихнути майбутні покоління на кар’єру в STEM (наука, технологія, інженерія і математика) і сприяти розвитку космонавтику.
Переможець аукціону, ім’я якого компанія пообіцяла розкрити пізніше, виграв можливість приєднатися до Безоса, його брата Марка і ще одного пасажира на політ на New Shepard, запланований на 20 липня.
Політ, який триватиме в цілому від 10 до 12 хвилин, розпочнеться з місця запуску Blue Origin One недалеко від Ван Хорна в Західному Техасі. Після зльоту і 2-х хвилинного 45-секундного спливання капсула екіпажу New Shepard відокремиться від силового модуля ракети на висоті близько 220 000 футів (67 км), а потім продовжить підйом на висоту понад 328 000 футів (100 км).
Потім капсула спуститься назад на Землю, розкривши парашути, щоб уповільнити своє повернення. Політ закінчиться приземленням біля того місця, де стартував New Shepard.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy