Image default
Економіка Політика

«Академік Черський» почав укладання труб «Північного потоку – 2» в територіальних водах Данії

Судно-трубоукладач «Академік Черський» приєдналося до баржі «Фортуна» та приступило до укладання труб газопроводу «Північний потік – 2» в територіальних водах Данії. Про це із посиланням на пресслужбу компанії-оператора проєкту Nord Stream 2 повідомляє Forbes.
«Після успішного проходження морських випробувань судно «Академік Черський» приступило сьогодні до трубоукладальних робіт у винятковій економічній зоні Данії», – йдеться в повідомленні.
За даними сайту відстеження судів Vesselfinder, «Академік Черський» знаходиться в районі данського острова Борнхольм в Балтійському морі. Поруч з ним розташувалося судно постачання «Іван Сидоренко», неподалік – аварійно-рятувальне судно «Мурман», буксир «Финвал», ще одне судно постачання «Катунь». Також в цьому районі знаходиться баржа «Фортуна», що приступила до робіт з укладання труб раніше.
У пресрелізі Nord Stream 2 підкреслюється, що всі роботи йдуть згідно з отриманими дозволами.
За даними оператора проєкту, «Північний потік – 2» побудований на 94%, «залишилося укласти близько 120 км у водах Данії і трохи більш як 30 км у водах Німеччини».
На початку місяця Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH)  відхилило заперечення екологів і дало дозвіл на завершення «Північного потоку – 2».
Як повідомлялось, у березні Міністерство юстиції США офіційно затвердило як мінімум два пакети санкційпроти Nord Stream 2 AG, компанії, відповідальної за планування, будівництво та подальшу експлуатацію трубопроводу, і її генерального директора Маттіаса Варніга. 
Тим часом глава МЗС ФРН не бачить підстав для припинення будівництва «Північного потоку – 2», Хейко Маас переконаний, що це не змінить поведінку Кремля.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy