Image default
Економіка Політика

Американська компанія VR Capital придбала три вітрові електростанції на Одещині

Компанія з управління активами VR Capital (США) оформила три угоди про покупку 100% в ТОВ «Арцизька ВЕС», «Арцизька ВЕС-2» і «Кілійська ВЕС» проєктною потужністю 16,5 МВт кожна. Раніше АМКУ схвалив покупку цих активів через британську компанію Elementum (Ukraine) II Limited. Про це повідомляє профільне видання Green Deal.
Відзначається, що VR Capital Group планує інвестувати в три придбані вітрові електростанції (ВЕС) сумарно 75 млн євро.
Відомо, що вибір місця розміщення ВЕС, розробку та затвердження детальних планів територій, проєктів землевідведень, отримання містобудівних умов, проходження оцінки впливу проєктів на навколишнє середовище, отримання технічних умов та договорів на приєднання ВЕС до енергосистеми України, розробку стадій «П» проєктів ВЕС, експертизу проєктів, підписання попередніх договорів купівлі-продажу електроенергії з ДП «Гарантований покупець» виконала група компаній «Метрополія».
VR Capital Group придбала 68,61% в цих проєктах у корпоративного інвестиційного фонду, що належить власнику ГК «Метрополія» Віктору Куртеву. Решта 31,39% в ВЕС продали Юрій Костробий і Оксана Козачок, які у 2020 році здійснювали проміжне фінансування проєктів на стадії девелопменту.
Після продажу трьох ВЕС «Метрополія» має намір продовжити технічний супровід проєктів на період їх будівництва до введення в комерційну експлуатацію у 2022 році.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy