Image default
Економіка Спорт

Apple повернула Parler в App Store

Скандально відома соціальна мережа Parler, яка набула популярності серед прихильників Дональда Трампа після його блокування в Twitter, повернулася в Apple App Store. Виробник iPhone видалив її зі свого магазину додатків після штурму Капітолію 6 січня, в результаті якого загинули люди.
Як повідомляє Reuters, Parler також оголосила про нового генерального директора Джорджа Фармера, який замінить на посаді Марка Меклера.
Нагадаємо: у квітні Apple заявила, що поверне Parlerв App Store після того, як соціальна мережа запропонує оновлення свого за стосунку і нову політику модерації контенту.
Меклер зазначив, що «вся команда Parler наполегливо працювала над тим, щоб вирішити питання, які залишилися в Apple питання без шкоди для нашої основної місії». Він додав, що в App Store додаток повернеться в урізаному вигляді, а заборонений в iOS контент залишиться доступний тільки в вебверсії і в додатку для Android.
«Це перемога Parler, його користувачів і свободи слова », – наголосив він.
Нагадаємо: у лютому Parler відновила свою роботу після того, його постачальник послуг заблокував сайт після заворушень в Капітолії 6 січня. На порятунок скандальній мережі прийшла лос-анджелеська компанія хмарного хостингу SkySilk Inc.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy