Image default
Економіка Культура Політика

Аудиторія церемонії вручення Grammy впала до найнижчого в історії показника

КИЇВ. 16 березня. В середньому 8,8 млн людей дивилися в США по телевізору церемонію вручення престижних музичних премій Grammy, яка відбулася в неділю в Лос-Анджелесі, це найнижчий показник за весь час. Такі попередні оцінки дослідницької служби Nielsen представила в понеділок газета The New York Times, передає Що відомо
Спочатку очікувалося, що захід відбудеться в кінці січня або початку лютого. Ці плани були переглянуті через пандемію. Церемонію провели відразу на декількох сценах. Трансляцію вів телеканал CBS. Зазначені оцінки Nielsen ще можуть переглянуті у бік підвищення.
У 2020 році церемонію вручення Grammy дивилися по телевізору в середньому 18,7 млн ​​чоловік. В останні роки намітилася тенденція до поступового скорочення телевізійної аудиторії даної передачі. До цього мінімальним вважався показник, зафіксований в 2006 році. Тоді церемонію дивилися в середньому 17 млн ​​чоловік.
Нагадаємо
Цьогоріч Тейлор Свіфт стала лауреатом Grammy за кращий альбом.
Довідково
Ідея проводити в США премії в області звукозапису (за аналогією з “Оскаром” у сфері кіно і Emmy в сфері телебачення) була вперше запропонована в середині 1950-х років при відборі перших кандидатів для установки зірок на “Алеї слави” в Голлівуді. У 1957 році в США була заснована Національна академія мистецтва і техніки грамзапису. Ця організація в 1958 році заснувала премію, яка дістала назву Grammy (від слова “грамофон”, оскільки саме статуетка у вигляді цього предмета вручається переможцям).
Перша церемонія вручення Grammy відбулася 4 травня 1959 року. Вона проходила паралельно в двох містах: Лос-Анджелесі і Нью-Йорку. Нагороди присуджувалися більш ніж в 20 номінаціях за музичні досягнення попереднього року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy