Image default
Економіка

Аукціонний дім Sotheby’s вперше дозволив купити картину Бенксі за криптовалюту

Sotheby‘s виставить на торги картину Бенксі Love is in the Air («Любов витає в повітрі»), яку можна буде оплатити біткойнами або криптовалютою Ethereum. Про це повідомляєтьсяна сайті аукціонного дому, пише TJournal.
Аукціон відбудеться 12 травня в Нью-Йорку. Ставки, як і раніше, доведеться робити в доларовому еквіваленті. За словами організаторів, «пропонуючи колекціонерам можливість купити Love is in the Air за криптовалюту, Sotheby‘s віддає належне спадщині художника».
Будучи одним із найбільш відомих і провокаційних художників XXI століття, чиї вуличні та студійні роботи незмінно розширюють межі і викликають суперечки по всьому світу через унікальний погляд на політичні та соціальні проблеми, Бенксі підриває підвалини світу мистецтва.
Картина являє собою полотно розміром 90 на 90 см, підписане самим автором. На ній зображений протестувальник, що кидає букет квітів. На сайті Sotheby‘s зазначено, що полотно «нагадує про несправедливість і нерівність», а також «посилає сигнал надії».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy