Image default
Економіка Політика Суспільне

Автора скандальних заяв про коронавірус Камельчука призначили у ПАРЄ спікером по COVID-паспортах

КИЇВ. 21 червня.  Народний депутат від “Слуги народу”, заступник члена української парламентської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Юрій Камельчук, який раніше робив заяви про те, що коронавірусна інфекція COVID-19 – “вигадана”, виступить у ПАРЄ на тему COVID-паспортів та COVID-сертифікатів. Про це він сам повідомив на одній зі своїх сторінок у Facebook, передає Цитата:
“Сьогодні у Страсбурзі мене обрали спікером по тематиці Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ. Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку”, – написав Камельчук.
Що було раніше
Ще торік у грудні народний депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук став відомим завдяки заяві, що COVID-19 є “вигаданою хворобою”, і що він не довіряє жодній вакцині. Фактчекери пояснювали, у чому проблема із заявами Камельчука.
До слова, у коментарях до повідомлення Камельчука йому вже почали нагадувати про заяви, зроблені нардепом раніше з приводу коронавірусу та вакцинації.
Додамо
Літня сесія ПАРЄ стартує сьогодні, 21 червня, у гібридному форматі. На порядку денному нової сесії буде резолюція про права кримських татар в окупованому Криму. Голова української делегації, нардеп Марія Мезенцева повідомила, що “призначена на виступ по кримських татарах від імені групи Європейської Народної партії в середу (23 червня – ред.) ввечері”.
Українська делегація ПАРЄ заявляла про очікування опору з боку російської делегації і спроб перешкодити позитивному голосуванню питання щодо ситуації з кримськими татарами на сесії ПАРЄ.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy