Image default
Економіка

Банк Монреаля до 2025 року вкладе в сталий розвиток $237 млрд

Канадський Банк Монреаля (BMO) заявив, що націлений на нульові чисті викиди у своєму кредитному портфелі до 2050 року. Установа також зобов’язалася подвоїти свої зобов’язання зі сталого фінансування до 300 млрд канадських доларів ($237 млрд) до 2025 року, повідомляє Reuters.
Аналогічні зобов’язання до цього озвучили конкуренти BMO Royal Bank of Canada і Toronto-Dominion Bank.
Банк поставив завдання до 2030 року скоротити на 30% рівень викидів парникових газів у своїй діяльності, в порівнянні з рівнем 2019 року. Також четвертий за величиною кредитор Канади створить кліматичний інститут для боротьби з глобальним потеплінням.
«Перехід до низьковуглецевої економіки повинен бути плавним. Без сумніву, цей перехід буде руйнівним для цілого ряду спільнот, які виявляться без коштів для існування», – сказав виконавчий директор BMO Дерріл Уайт.
Нагадаємо: найбільша британська і четверта у світі група страхових компаній Aviva Plc заявила, що до 2040 року повністю ліквідує викиди вуглецю в усіх сферах своєї діяльності. Британський страховик заявив, що має намір скоротити чисті викиди від своєї діяльності і ланцюжків поставок до нуля до 2030 року і досягти того ж рівня для своїх інвестицій протягом додаткових 10 років.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy