Image default
Економіка Політика

Білий дім відмовився запрошувати Зеленського у Вашингтон через зміну керівництва «Нафтогазу»

Білий дім розглядав можливість запросити президента України Володимира Зеленського у Вашингтон для зустрічі з лідером США Джо Байденом до його саміту з президентом Російської Федерації, але відмовився через зміну керівництва «Нафтогазу». Про це повідомляє «Європейська правда».
«Джерело в адміністрації розповіло, що Білий дім розглядав можливість запрошення Зеленського у Вашингтон перед самітом Байдена з Путіним, але відмовився просувати зустріч після рішення Зеленського змінити керівництво державної енергетичної компанії «Нафтогаз». Цей крок викликав стурбованість в адміністрації, що він відмовився від зусиль по боротьбі з корупцією», – пише видання.
Раніше Кабінет міністрів України визначив роботу наглядової ради та правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» у 2020 році незадовільною.
Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році, та призначили на його місце в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy