Image default
Економіка

Біткойн впав нижче $50 000 через намір Байдена підняти податки для найбагатших американців

Біткойн знизився усьоме за вісім днів, після того, як президент Джо Байден запропонував майже вдвічі збільшити податок на приріст капіталу для багатих.
Як повідомляє Bloomberg, ціна на біткойн знизилася на 5,8% до $48 596. JPMorgan Chase & Co. і Tallbacken Capital Advisors LLC нещодавно попередили, що існує потенціал для подальшого зниження після того, як найбільша криптовалюта пішла вниз з рекордного максимуму в $64 870 доларів 14 квітня.
Агентство зазначає, що податкові проблеми можуть мати неабиякий вплив на найбільшу криптовалюту у світі. Американські інвестори, які вкладаються в цифрові активи, які виросли більш ніж на 70% в цьому році, вже стикаються з податком на приріст капіталу, якщо вони продають криптовалюту після того, як утримували її понад рік.
Американці, які інвестували в криптовалюти 1-2 роки тому, отримали від 600% до 900% прибутку. Якщо Байден реалізує свій план вони будуть змушені віддавати 43,4%. Частково це і стало причиною продажу інвесторами частин своїх портфелів.
Нагадаємо: днями курс біткойна впав на 15%, що було викликано через відключення світла в Китаї та рішення Туреччини заборонити використання криптовалюти для платежів з 30 квітня.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy