Image default
Економіка Політика

Держбанки торік скоротили обсяг NPL на 22%

Державні банки за підсумками 2020 року скоротили портфель непрацюючих кредитів (NPL) на 22%, або на 87 млрд грн до 310 млрд грн, а їх частка в кредитному портфелі сектору – до 57,4%. Про це повідомляється на сайті міністерства фінансів.
Зниження рівня NPL відбулось за рахунок списання з балансів банків проблемних активів (банками сектору було списано кредитів за рахунок резервів на суму понад 123 млрд грн).
Крім того, у 2020 році банками державного сектору було проведено реструктуризацій NPL на суму близько 42 млрд грн, з них більше половини (23 млрд грн) за Законом України «Про фінансову реструктуризацію», скорочено обсяг простроченої заборгованості на 6 млрд грн.
В галузевому розрізі найбільший обсяг непрацюючих кредитів банків державного сектору традиційно сконцентровано в оптовій та роздрібній торгівлі, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, виробництві харчових продуктів, металургійному виробництві.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy