Image default
Економіка Політика

До 2024 року майнінг біткойнів в Китаї споживатиме більше електроенергії, ніж вся Італія

Викиди вуглецю від майнінгу біткойнів в Китаї можуть перевищити викиди всієї Італії протягом наступних трьох років. Про це свідчить нове дослідження, проведене командою з Університету Китайської академії наук, Американського Корнелльського університету і Університету Суррея (Британія), передає VICE.
Дослідники дійшли висновку, що якщо люди продовжать безконтрольно майнити біткойни, до 2024 року споживана енергія, пов’язана з цією діяльністю, може досягти 297 терават-годин на рік. Для порівняння, уся Італія за 2019 рік використала 290 терават-годин.
«Без політичного втручання, – заявили дослідники, – ці викиди перевищать загальні викиди парникових газів в Чехії і Катарі у 2016 році».
У своєму дослідженні дослідники з Китаю, США і Великобританії встановили, що споживання енергії для майнінгу біткойнів досягне піку у 2024 році і призведе до викидів близько 130 тонн вуглецю.
У звіті вказано, що без подальшого політичного втручання майнінг стане перешкодою на шляху зусиль Китаю щодо забезпечення стійкості.
У вересні президент КНР Сі Цзіньпін заявив на Генеральній Асамблеї ООН, що Китай досягне вуглецевої нейтральності до 2060 року. Експерти підрахували, що амбітна мета КНР вимагає інвестицій у розмірі понад $5 трлн

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy