Image default
Економіка Політика

Директором з управління персоналом та соціальної політики «Нафтогазу» стала Олена Бойченко

Олена Бойченко призначена Директором з управління персоналом та соціальної політики НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляється у пресрелізі компанії.
«Бачу своїм завданням посилювати кадровий потенціал НАКу. Важливо усвідомити роль людини на виробництві та переглянути звичні підходи до роботи з персоналом. Знайти та закріпити нові практики, які б враховували потреби працівників, їх життєві обставини, стан здоров’я, покликання та можливості», – зазначила Олена Бойченко.
До моменту призначення, Бойченко обіймала посаду Директора консалтингового напрямку Human Capital Advisory Services у компанії «Делойт» в Україні та консультувала міжнародні та українські компанії з різних галузей. 
Загалом Бойченко має 16-річний досвід у сфері управління персоналом. Під час роботи в компаніях «великої четвірки» впровадила низку масштабних проєктів у сфері трансформації функцій управління персоналом. Олена Бойченко здобула ступінь магістра економічної теорії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy