Image default
Економіка Культура

Ефіріум досягнув нового рекорду вище $3400

Ефіріум (ETH), цифрова монета, пов’язана з блокчейном Ethereum, досягла історичного максимуму в $3456. Криптовалюта продовжує ралі, яке в цьому році збільшило її ціну більш ніж на 350%.
Інтерес до криптовалют різко виріс за останній рік, і біткойн постійно досягає нових рекордів. Його зріст був викликаний низкою факторів, включаючи зростання інституційного інтересу і покупку цифрової монети великими компаніями, такими як Tesla.
Як повідомляє CNBC, ефіріум відрізняється від біткойну, він більше діє як платформа, на якій розробники можуть створювати додатки. Ethereum – це назва мережі або базової технології блокчейн, а ефіріум – це цифрова валюта, яка використовується для роботи платформи.
Так звані смарт-контракти – ключова особливість Ethereum. Це контракти, які можуть виконуватися автоматично за допомогою коду.
Зростає ажіотаж щодо використання Ethereum в додатках так званих децентралізованих фінансів або DeFi. Це фінансові послуги на основі блокчейнів, такі як кредитування, які теоретично можуть обходити банки і брокерські компанії.
Минулого місяця Європейський інвестиційний банк заявив, що випустив свою першу цифрову облігацію на публічному блокчейні з використанням Ethereum.
Зростаюча кількість додатків DeFi, побудованих на Ethereum, і зростаючий інституційний інтерес до технології можуть бути причиною швидкого зростання цін.
Нагадаємо: кіберзлочинці, що полюють за жертвами в просторі блокчейну, успішно розпочали 2021 рік і за перші три місяці року вже зуміли вкрастимайже на 50% більше грошей, ніж за той же період минулого року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy