Image default
Економіка

Electronic Arts стала черговою жертвою кібератаки

Розробник комп’ютерних ігор Electronic Arts (EA) став черговою жертвою кіберзлочинців, повідомляє CNN.
За даними телеканалу, зловмисники вкрали вихідний код Frostbite, який контролює ігри FIFA, Madden і Battlefield. За повідомленнями ЗМІ з посиланням на інтернет-форум, було вкрадено близько 780 гігабайтів даних.
EA підтвердила атаку: інцидент, в ході якого було вкрадена «обмежена кількість вихідного коду гри і пов’язаних інструментів», наразі розслідується. У компанії пояснюють, що дані про гравців вкрадені не були.
«В цьому випадку питання полягає в тому, що хакери будуть з ним робити? Вони можуть спробувати продати його (вихідний код – ред.), але чи буде хто-небудь його купувати і для чого вони можуть його використати?» , – сказав Девід Коул, власник DFC Intelligence, аналітик ринку відеоігор.
Останнім часом багато великих міжнародних корпорацій стали об’єктами кібератак.
Так, днями найбільший у світі виробник м’яса бразильська компанія JBS виплатила російським хакерам викуп в розмірі 11 млн доларів.
Як повідомлялось, США повернули майже весь викуп в біткойнах, виплачений виконавцям кібератаки на Colonial Pipeline минулого місяця, яка призвела до зупинки найбільшого газопроводу країни. Через зниження вартості біткойна з моменту виплати викупу сума вилучення склала $2,3 млн, що трохи більш ніж половини від $4,4 млн сплаченого викупу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy