Image default
Економіка

ФГВФО поновлює виплати вкладникам «КБ «Преміум»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відновив виплати гарантованого відшкодування вкладникам комерційного банку «Преміум». Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.
«З 23 березня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплати гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «Преміум» за договорами банківського вкладу та банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 000 гривень. Відшкодування коштів вкладникам проводиться через відділення банків-агентів Фонду, підключених до Автоматизованої системи виплат Фонду», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що це стало можливо після відновлення Фондом контролю над банком та поновлення запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про перебування ПАТ «КБ «Преміум» в процедурі припинення під контролем уповноваженої особи, якій Фонд делегував свої повноваження ліквідатора банку.
«Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із визначених банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 000 гривень незалежно від кількості вкладів в одному банку» – зазначається у повідомленні.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy