Image default
Економіка Політика

Фонд держмайна проведе аукціон з передачі в оренду об’єктів у порту «Чорноморськ»

Фонд держмайна (ФДМУ) 27 квітня проведе онлайн-аукціон з оренди групи інвентарних об’єктів нерухомого майна, що розташована на території  ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» за адресою: Одеська обл., місто Чорноморськ, вул. Транспортна, 30, 30А. Загальна площа об’єкту – 9 817,50 м². Стартова ціна об’єкту складає 69 765,31 грн, а термін оренди – 5 років. Про це повідомляється на сайті Фонду.
Актив електрифікований (потужність 110 кВт), перебувають в задовільному стані, забезпечені опаленням. Також наявне водозабезпечення, каналізація, опалення, підключений телефон, телебачення, інтернет.
«Порт знаходиться на берегах Сухого лиману та займає ключове положення на стику головних транспортних шляхів. Через порт здійснюються міжнародні зв’язки України майже зі 100 країнами світу. Розташування порту в глибоководному лимані, з’єднаному з морем вхідним каналом, забезпечує навігацію впродовж усього року, а достатні глибини на водних підходах і в акваторії сприяють навігації великотоннажного флоту», – йдеться у повідомленні.
Саме тому актив в морському торговельному порту «Чорноморськ» – чудова пропозиція для підприємців, зацікавлених використовувати приміщення для власних потреб, або ж надавати складські чи логістичні послуги клієнтам.
Актив складається з групи об’єктів:
Аукціон відбудеться 27 квітня 2021 року о 15:10, а подача заявок на участь триватиме до 20:00 26 квітня 2021 року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy