Image default
Економіка Політика

Фондовий ринок запускатимуть разом із другим рівнем накопичувальної пенсійної системи – Шмигаль

Фондовий ринок планують запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.
Він додав, що в рамках концепції створення фондового ринку планується також розбудова товарної біржі, де буде відбуватися торгівля сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами тощо.
«Створення разом з інституційними інвесторами та міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити на нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес та держава», – написав Шмигаль.
Нагадаємо: Кабінет міністрів, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Американська торговельна палата (ACC) та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) уклали меморандум про взаєморозуміння у сфері національної біржової торгівлі капіталом та організованих товарних ринків.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy