Image default
Економіка Політика Суспільне

ФОПам та найманим працівникам виплатили 2,7 млрд грн «карантинної» допомоги

Найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах, виплатили 2,7 млрд грн державної допомоги. Станом на 10 червня виплати «карантинних» 8 000 грн завершено. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.
Зазначається, що на виплату фінансової допомоги застрахованим особам у 2021 році подали 340 199 заявок. Зокрема, виплати отримали майже 178 000 найманих працівників та 161 427 ФОПи.
У регіональному розрізі найбільше виплат вже отримали підприємці та наймані працівники у:
Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці додав, що це вже друга за останні півроку програма прямих виплат підприємцям та працівникам, які були змушені обмежити роботу через посилення карантину. Загальна сума виплат за цими програмами склала 6,5 млрд грн.
Крім цього, понад 3 млрд грн виплатили за програмою часткового безробіття. Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу за програмою «5-7-9» та за програмою портфельних гарантій за рік становить майже 50 млрд грн.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy