Image default
Економіка Політика

«ГарПок» відсудив в «Укренерго» понад 600 млн

Суд частково задовольнив позов державного підприємства «Гарантований покупець» («ГарПок») до «НЕК «Укренерго» і вирішив стягнути на користь позивача 614 млн грн. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення Господарського суду міста Києва.
Із загальної суми 215,7 млн грн припадає на штраф, 193,1 млн грн – пеню, 65,65 млн грн – 3% річних, 138,9 млн грн – індекс інфляції.
Свої позовні вимоги «ГарПок» мотивував тим, що за період березень-квітень 2020 року «Укренерго» порушило договір про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел.
Паралельно Госпсуд Києва розглядає позов «ГарПока» до «Укренерго» про стягнення 25,7 млрд грн. При цьому «Укренерго» озвучило претензії на 2,1 млрд грн.
Тариф «Укренерго» за передачу електроенергії повинен покривати нестачу коштів «ГарПока» для виплат виробникам електроенергії за «зеленим» тарифом. За даними «ГарПока», на 20 липня заборгованість «Укренерго» перед ним, яка є джерелом розрахунків по «зеленому» тарифу, становила 18,7 млрд грн.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy