Image default
Економіка

Ілон Маск зізнався з психічному порушенні, після цього Dogecoin обвалився

Ілон Маск в ефірі Saturday Night Live зізнався, що у нього синдром Аспергера, і обвалив вартість криптовалюти Dogecoin, яку до цього сам же і розкрутив, пише The Bell.
«Сьогодні я увійшов в історію як перша людина з синдромом Аспергера, що веде SNL… або, принаймні, перший, хто зізнався в цьому», – сказав бізнесмен під час вступного монологу, пожартувавши, що пише в Twitter неоднозначні речі, але «так вже працює його мозок».
Синдром Аспергера пов’язаний з розладами аутистичного спектру і виражається в труднощах у спілкуванні і взаємодії з соціумом.
Появи Маска в ефірі культового в США телешоу чекали не тільки глядачі, але й ринки: набагато більше інвесторів хвилювало не те, чи буде Маск жартувати, а те, на які активи в зв’язку з цим ставити.
Мільярдер назвав криптовалюту Dogecoin, яка нестримно росла весь цей рік завдяки його твітам, «галасом». І хоча в тому ж ефірі Маск пророкував криптовалюті «захоплення світу» і обіцяв піднести Dogecoin в якості подарунка мамі до Дня Матері, її вартість у результаті різко впала. Через кілька годин після ефіру її ціна досягла $0,47, знизившись на 28% порівняно з рівнем близько $0,65 до початку шоу. Капіталізація всієї криптовалюти Dogecoin впала з $92 млрд до $69 млрд.

Зате Маск не упустив можливість прорекламувати Tesla, продажі якої сповільнилися в багатьох штатах під час пандемії і на тлі тиску з боку конкурентів. Перед шоу компанія привезла на Манхеттен прототип електричного пікапа з футуристичним дизайном. Відео з автомобілем швидко поширилося в соцмережах.
У самому шоу Маск обігравав свій бізнес в сценці на тему Дикого Заходу – пропонував зарядити електроконя зарядкою для Tesla і прокласти підземний тунель (тунелі для підземних швидкісних транспортних систем будує інша компанія Маска – The Boring Company), щоб врятуватися від перестрілки.
 «Всім, кого я образив, я просто хочу сказати: «Я винайшов електромобілі і відправляю людей на Марс на ракеті. Невже ви думали, що я буду спокійним, нормальним чуваком?», – сказав Маск в ефірі телешоу.
Маск також згадав про інцидент 2018 року, коли він викурив косяк під час подкасту у Джо Рогана, назвавши це дурним вчинком. «Тепер я постійно чую: «Ілон Маск тільки і робить, що курить траву на подкастах». Начебто я і справді переходжу від подкасту до подкасту, розкурюючи косяки», – пожартував мільярдер.
Надії NBC на те, що Маск врятує рейтинги телешоу, схоже, справдилися. Під час президентських виборів кожна програма SNL збирала близько 9 млн глядачів, але потім середні показники впали до 4 млн і залишалися в тому ж діапазоні. Суботнє шоу з Маском, як заявила NBC, транслювалося в прямому ефірі через YouTube в більш ніж 100 країнах.
Між тим повідомлялося, що попит на електромобілі Tesla рекордний: компанія вже розпродала весь квартальний запас.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy