Image default
Економіка Політика

Історичну будівлю у центрі Києва планує викупити компанія з фіктивними ознаками – ЗМІ

Директорка компанії «Перфом Стандарт», що планує викупити будинок готелю Військово-Микільського монастиря у Києві, Катерина Каменщикова не знає щодо планів на будівлю та не знайома з власницею компанії. Про це повідомляє видання «Слідство.Інфо».
«Я поки не можу відповісти вам на це питання. У мене ще не було ніяких розмов стосовно цього. Я ще сама не знаю. Я не вирішую ці питання сама», – відповіла директорка на запитання медіа.
«Перфом Стандарт» 30 квітня перемогла на аукціоні в системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) Міністерства юстиції. Компанія запропонувала більш як 307 млн грн. Мова йде про будинок готелю Військово-Микільського монастиря площею понад 6 700 квадратів. Будівля є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення.
За інформацією онлайн-системи YouControl, фірму створили понад рік тому, а пів року тому новою власницею фірми стала Інна Прилепко з окупованого Алчевська на Луганщині. Жодного іншого бізнесу в неї немає. 
«Слідство.Інфо» з’ясувало, що людина з ідентичними даними визнана потерпілою у кримінальному провадженні. Згідно з судовим документом, чоловіка обвинувачують у побитті жінки під час розпиття спиртного, яке призвело до смерті останньої. Адвокат обвинуваченого розповів журналістам видання, що Інна Прилепко – це матір загиблої. Він припустив, що вона може навіть не знати про свою роль в компанії «Перфом Стандарт».
Історична будівля раніше належала «Дельта Банку», який Національний банк (НБУ) у 2015 році визнав неплатоспроможним. У квітні 2018 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав будинок на аукціоні за 210 млн грн компанії «ЗВ Ріелті». Останню медіа пов’язують з колишнім нардепом та мільярдером Костянтином Жеваго. Нещодавно щодо «ЗВ Ріелті» порушили справу про банкрутство.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy