Image default
Економіка Політика

Італія виявила у себе 29 млн доз AstraZeneca – ЗМІ

Італійська влада виявила 29 млн доз вакцини AstraZeneca, які зберігалися на промисловому об’єкті в країні. Про це із посиланням на місцеве видання La Stampa, повідомляє Politico. Ймовірно, ці дози були виготовлені на заводі Halix компанії AstraZeneca в Нідерландах, виробництво якого ще не затверджено в ЄС.
Джерела в ЄС говорять, що ці дози спочатку призначалися для Великобританії, але експорт зупинився після того, як блок ввів механізм обмеження експорту вакцин.
La Stampa повідомляє, що AstraZeneca не повідомила владу про дози, які зберігалися на заводі. Після інспекції заводу Halix комісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон поцікавився, куди будуть направлені дози, вироблені на голландському підприємстві. Він попередив італійську владу про необхідність розібратися в цьому питанні.
Єврокомісія неодноразово критикувала AstraZeneca через недостатні поставки вакцини та недосягнення цілей, встановлених в угоді про попередню закупівлю ЄС. Зокрема, остання обіцянка компанії – доставити в І кварталі цього року 30 млн доз – майже дорівнює кількості, знайденій на заводі Halix.
Виявлення вакцин також збіглось з намірами ЄС ввести нові правила експорту вакцин в такі місця, як Великобританія і США – країни, які або отримують дози, вироблені ЄС, але не відправляють назад вироблені там вакцини, або які щепили більше людей у порівнянні з блоком.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy