Image default
Економіка Політика Суспільне

J.P.Morgan прогнозує отримання Україною $3 млрд офіційного фінансування до кінця 2021 року

Аналітики JPMorgan прогнозують отримання Україною $3 млрд до кінця 2021 року, а також збільшення міжнародних резервів до $32,5 млрд – завдяки зумовленому перевищенням припливу валюти над її відтоком зростанню валютних резервів на $0,6 млрд і додемісії спеціальних прав запозичення (СПЗ) на $2,7 млрд із боку Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на регіональний періодичний звіт JPMorgan.
Автори звіту очікують надходження другого траншу кредиту МВФ до вересня цього року.
Експерти вважають, що президент та уряд країни зацікавлені якнайшвидше виконати всі необхідні умови Фонду, щоб отримати транш до початку осені, коли обговорюватимуть бюджет на 2022 рік. Водночас вони оцінюють у 20-30% ризик того, що необхідні для траншу закони не будуть ухвалені до літньої перерви й співпраця з МВФ може відновитися лише наприкінці цього року або в наступному.
У звіті зазначено, що прогресу в ухваленні антикорупційного та судового законодавства, необхідного за умовами програми stand by, поки що немає, але очікується зміна ситуації до кінця червня.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy