Image default
Економіка Суспільне

Johnson & Johnson розраховує продати вакцини на $2,5 млрд у 2021 році

Johnson & Johnson підвищила прогноз доходів на 2021 рік і оголосила, що цього року планує продати вакцини проти COVID-19 на суму $2,5 млрд. Як повідомляє Reuters, компанія намагається вирішити проблеми, пов’язані з виробництвом і безпекою, і наздогнати своїх конкурентів Pfizer і Moderna.
Хоча однодозова вакцина Johnson & Johnson була схвалена в Сполучених Штатах через кілька місяців після Pfizer і Moderna, прогноз продажів вакцини все ще блідне у порівнянні з конкурентами і відображає зростаючий розрив в гонці вакцин.
Pfizer і Moderna прогнозують щорічні продажі вакцин на рівні $26 млрд і $19,2 млрд відповідно.
Наразі вакцина J&J в Європі використовується найменше в порівнянні з іншими схваленими вакцинами. Вона також стикається з труднощами в Сполучених Штатах.
Фінансовий директор Джозеф Уолк повідомив, що J&J планує продати від 500 до 600 млн доз вакцини в цьому році.
Компанія підвищила свій річний прогноз продажів у зв’язку з поновленням продажів свого підрозділу медичного обладнання та збільшенням попиту на ліки проти таких захворювань, як псоріаз і хвороба Крона.
Виручка підрозділу медичного обладнання компанії підскочила на 62,7% до $6,98 млрд.
У ІІ кварталі компанія J&J зафіксувала обсяг продажів вакцини проти COVID-19 на суму $164 млн.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy