Image default
Економіка Політика

Кабмін затвердив ліцензійні умови провадження діяльності у сфері азартних ігор

Кабінет Міністрів встановив повний перелік документів і вимог, необхідних для отримання ліцензії у сфері організації та проведення азартних ігор. Документ розробила Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ). Про це написав у своєму телеграм-каналі міністр кабінету міністрів Олег Немчінов.
«Повноцінне функціонування та реалізація положень зазначеного закону (Закону про гральний бізнес  – Mind) можливе лише за умови створення системи нормативно правових актів, які б ефективно регулювали всі аспекти діяльності у сфері організації  та проведення азартних ігор, у тому числі й щодо постачання/надання програмного забезпечення для грального бізнесу», – коментує Немчінов.
Прозорий порядок отримання ліцензій на організацію та проведення азартних ігор відкриє можливості легальної співпраці для ІТ-сфери. А ліцензування послуг з розроблення програмного забезпечення принесе держбюджету близько 6 млн грн щорічно. За словами міністра, 20 таких ліцензій коштуватимуть 300000 грн на рік.
В Європі сфера азартних ігор приносить значний дохід. Наприклад, Польща щороку отримує 126 млн євро від казино і 83,2 млн євро від онлайн-бізнесу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy