Image default
Економіка Політика Суспільне

Кабміну пора у відставку: Івченко розкритикував законопроект про скасування права на 2 безкоштовні га для всіх українців

КИЇВ. 21 квітня. Сьогодні Кабінет міністрів України під час чергового засідання погодив законопроект про внесення змін до закону про консолідацію земель сільськогосподарського призначення, а також низку інших земельних законів. Документ передбачає скасування права кожного українця на два безкоштовні гектари землі. Народний депутат від фракції “Батьківщина” Вадим Івченко в коментарі УНН жорстко розкритикував дії уряду та пояснив, що стоїть за сумнівним законопроектом. Цитата:
Кабмін сьогодні зробив черговий крок на користь латифундій та агрохолдингізації України. Чомусь лише 6,5 млн людей змогли отримати ці два гектари землі, а іншим Кабмін заборонить цим законопроектом отримувати їх надалі. Напевно, ніхто не хоче шукати й повертати ту землю, яку за п’ять років вже втратила держава, а це мільйони гектарів, які можна було повернути ухваленням одного закону. Мова йде про тисячі розкрадених гектарів землі, які корупційними шляхами опинились в руках одних власників”, – пояснює Івченко.
Деталі
За словами народного депутата, такий хід Кабміну є недалекоглядним.
“Законопроект не буде розвивати маленьке фермерство, не дасть змогу залучити у сільське господарство нових молодих людей, які відкриють фермерський бізнес, не розвиватиме сімейні фермерські господарства. Натомість — він дасть змогу корпоратизувати український аграрний бізнес. Кабмін ще раз довів, що його пора відправляти у відставку. Такий ганебний крок зовсім не стимулює розвиток агросектору в різних формах господарювання”, – резюмував Івченко.
Доповнення
Нагадаємо, народний депутат Вадим Івченко впевнений, що фермери не зможуть викупити землю чи конкурувати за неї після відкриття ринку землі. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy