Image default
Економіка Політика Суспільне

КНР припинить субсидувати нові сонячні і наземні вітроенергетичні проєкти в 2021 році

Китай більше не буде субсидувати нові сонячні електростанції та наземні вітрові проєкти з бюджету центрального уряду у 2021 році. Про це йдеться в заяві держрегулятора, передає Reuters.
Електроенергія, вироблена в рамках нових проєктів, буде продаватися за місцевими базовими цінами на вугільну електроенергію або за ринковими цінами, йдеться в заяві.
Нове правило набере чинності з 1 серпня.
Цей крок є важливою віхою для сектора відновлюваних джерел енергії, який традиційно покладався на субсидії та інші преференційні заходи, щоб спонукати розробників будувати заводи.
Китай платить відносно високий тариф за кіловат-годину (кВт-год) електроенергії, виробленої вітровими або сонячними проєктами, але він просуває так званий «паритет цін в мережі» з традиційними джерелами енергії, такими як вугілля.
Країна почала скорочувати субсидії як для вітряних, так і для сонячних проєктів після швидкого падіння вартості обладнання і будівництва, а також величезного відставання по виплаті субсидій за існуючими проєктами.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy