Image default
Економіка Політика

Колишньому директору «Борисполя» та президенту «МАУ» вручили обвинувальний акт у справі про корупцію в аеропорту

Колишньому директору аеропорту «Бориспіль» і президенту «Міжнародних авіаліній України» Євгенію Дихне вручили обвинувальний акт у справі про корупцію в аеропорту. Його підозрюють у завданні 16 млн грн збитків. Про це повідомила адвокатська компанія «Міллер» на своїй сторінці у фейсбуці.
Дихне звинувачують в тому, що коли він був на посаді в.о. директора державного підприємства міжнародний аеропорт «Бориспіль», начебто всупереч інтересам служби підписував попередні договори оренди, завдяки яким орендарі мали змогу користуватись приміщенням та надавати послуги пасажирам аеропорту, поки Фонд державного майна зволікав зі своїми процедурами. Слідство тривало близько двох років. Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) зібрали 41 том матеріалів справи.
«У них, на нашу думку, немає доказів причетності Євгенія до інкримінованого йому правопорушення. Це відповідає реальності, оскільки самого правопорушення не було як факту», – йдеться в заяві адвокатів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy