Image default
Економіка

«Курячий гігант» Sanderson Farms задумався по продаж на тлі зростання попиту на курятину у США

Згідно зі звітом Wall Street Journal, виробник курятини Sanderson Farms вивчає можливість продажу, оскільки ціни на курку ростуть через підвищений попит.
Акції Sanderson Farms закрилися на позначці $166,58, піднявшись на 6,96% на розмовах про потенційну операцію. В ході розширених торгів акції виросли на понад 11%, в результаті чого ринкова капіталізація компанії перевищила $3,72 млрд.
Посилаючись на людей, знайомих з цим питанням, газета повідомила, що Sanderson найняв Centerview Partners. До числа потенційних покупців входить, зокрема сільськогосподарська інвестиційна компанія Continental Grain. Джерела говорять, що переговори між сторонами можуть не привести до продажу.
Поєднання високого попиту і браку робочої сили призвело до зростання цін на птицю, і подальше підвищення може бути ще попереду. За даними Міністерства сільського господарства США, ціни на курячі крильця, наприклад, минулого тижня в середньому становили $2,72 за фунт, що майже на 20 центів вище, ніж на тому ж тижні минулого року.
Sanderson – третя за величиною компанія в галузі у США, де домінує Tyson Foods.
Згідно зі звітом, потенційна угода з Continental створила б компанію, що виробляє близько 15% курятини в країні. В цьому випадку новостворена компанія лише трохи відставала б від Pilgrim’s Pride, частка ринку якої становить 16%, говориться у звіті.
Sanderson і Centerview відмовилися від коментарів. Continental Grain не відразу відповіла на запит видання про коментар.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy