Image default
Економіка

«Лінія магазинів EVA» планує інвестувати 500 млн грн в розвиток мережі

ТОВ «РУШ» планує інвестувати 500 млн гривень, виручених від розміщення двох нових випусків облігацій серії «G» і «H», в розвиток мережі магазинів «EVA». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на фінансового директора «Лінії магазинів EVA» Лілію Воленко.
Воленко повідомила агентству, що кошти від розміщення планується направити на здійснення капітальних і поточних ремонтів нових та існуючих магазинів, закупівлю торгового обладнання і техніки, придбання нематеріальних активів (ліцензії програмного забезпечення, що необхідно для роботи магазинів мережі), закупівлю охоронного обладнання (системи безпеки і нагляду), залучення і навчання персоналу і закупівлю товарів з метою підтримки необхідної асортиментної лінійки для нових магазинів мережі.
Мережа магазинів у лютому та березні 2021 року повністю погасила випуск облігацій серії «E» та «F» (процентні іменні незабезпечені) номіналом 200 млн грн. Терміни погашення повністю відповідали зазначеним у проспекті емісії. Звіти про наслідки погашення представлені на затвердження в НКЦПФР. Облігації були в обігу з 2018 по 2021 рік, власники отримували дохід у розмірі 18% і 17% річних (зміна процентної ставки передбачалася щорічно).
Маючи значні плани подальшого інвестування в розвиток компанії, ТОВ «РУШ» зареєструвало новий випуск облігацій (серії «G» і «H») загальною номінальною вартістю 500 млн грн (серія «G» – 300 млн грн, серія «H» – 200 млн грн). Термін їх обігу – шість років. Власники облігацій мають право пред’явити облігації до викупу після закінчення 8-го і 16-го купонних періодів.
Випуск облігацій зареєстрований без публічної пропозиції. Укладання договорів з початковими власниками заплановано з 23.02.2021 по 22.04.2021 для серії «G», з 10.03.2021 по 08.05.2021 – для серії «H».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy