Економіка Суспільне

Локдаун у Києві: містяни зіткнулися зі здорожченням таксі

КИЇВ. 5 квітня.  Перший день локдауну у столиці спричинив подорожчання проїзду в таксі, пише Деталі
Ранком понеділка жителі столиці зіткнулися зі значним подорожчанням вартості проїзду в таксі. Від сьогодні в місті запроваджені суворі карантинні обмеження, які торкнулися і користування громадським транспортом: наземний та підземний громадський транспорт у Києві доступний лише за спецперепустками.
Попри те, що містом курсують приватні маршрутки багато містян вирішили добиратися на роботу на таксі, однак на них чекав неприємний сюрприз: тарифи зрослі вдвічі.
Крім того, наразі викликати авто доволі складно, адже попит підвищений і машин просто не вистачає. І це попри те, що міська влада закликала усіх киян залишатися вдома, максимально перейти на дистанційну роботу, взяти відпустку або ж відгули.
УНН перевірив тарифи на таксі у найпопулярніших служб на прикладі звичних для нас маршрутів. Так, наприклад, Uber пропонує добратися до центру міста з однієї з вулиць у Дарницькому районі за 456-538 грн, хоча зазвичай тариф не перевищує 250 гривень у час пік, а загалом становить десь 130 – 150 грн.
Подібне зростання тарифів демонструє і Uklon. Наприклад, з Голосіївського району до центру за проїзд доведеться заплатити від 325 грн.
Bolt продемонстрував найменше зростання десь на 40% від звичної вартості проїзду, якщо не брати до уваги авто бізнес класу. Однак викликати автомобіль доволі складно, адже попит підвищений.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy