Image default
Економіка Суспільне

Лукашенко вирішив не робити щеплення від коронавірусу

КИЇВ. 17 квітня. Президент Білорусії Олександр Лукашенко відмовився робити щеплення від коронавірусної інфекції. Про це сам Лукашенко сказав, беручи участь в республіканському суботнику в агромістечку Олександрія Могилевської області, інформує його пресслужба, передає “… Олександр Лукашенко розповів, що сам поки не планує вакцинуватися, особливо з огляду на те, що недавно аналіз його крові показав наявність достатньої кількості антитіл після раніше перенесеної хвороби. Глава держави додав, що раніше ніколи не робив щеплення і від грипу”, – йдеться в повідомленні.
Деталі
Також він прокоментував поточну ситуацію із захворюваністю в Білорусі. Вона контрольована і навіть нижче очікуваного раніше рівня. За словами білоруського лідера, в республіці почали виробництво достатньої кількості вакцин для того, щоб “убезпечити на час людей”.
“Ми виробляємо достатньо вакцин для того, щоб хоча б убезпечити на час людей. На півроку, 6-8 місяців. Ми не знаємо, протягом якого терміну вакцина буде діяти. Те, що вона діє і оберігає людей на якийсь період, – це точно”, – додав він.
Доповнення
За даними Worldometers, в Білорусії станом на 17 квітня зареєстровано 1 384 випадків коронавірусної інфекції. За весь час пандемії зафіксовано 342 923 випадки. Померло – 2 413 осіб, за останню добу – 10 осіб.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy