Image default
Економіка

Львівський Innovation District ІТ Park залучив 81,5 млн євро від держбанку Польщі

Проєкт інноваційного кварталу у Львові Innovation District IT Park отримав кредит на суму 81,5 млн євро для продовження будівництва об’єкту. Кошти надав державний банк Польщі Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Про це повідомляє ain.ua. 
«Ми дуже довго чекали на це рішення банку, результати стосовно цього кредиту інвестори проєкту очікували отримати ще в лютому 2020 року. Проте, вже тоді світові банки призупинили прийняття важливих фінансових рішень через ситуацію з настанням коронакризи. Проте ми раді, що інвестори проєкту отримали позитивну відповідь від банку і з впевненістю можемо сказати, що проєкт рухається далі», – коментує СЕО «Львівського IT Кластера» Степан Веселовський.
Технологічний парк з офісами для 10 000 ІТ-спеціалістів, мультифункціональним центром та науковими лабораторіями планують звести у Львові на перетині вулиць Стрийська та Чмоли.
Загальна вартість будівництва першої черги проєкту складає 136 млн євро. Він реалізується за участю локального інвестора та канадського фонду Brookfield Asset Management, за підтримки та партнерства «Львівського IT Кластеру». Генеральним підрядником будівництва буде компанія Unibep.
Резиденти проєкту: GlobalLogic, N-iX, Intellias, SoftServe та Perfectial.
Раніше Mind поспілкувався з представниками ключових IT-компаній і з’ясував, що ж саме їх приваблює в майбутньому проєкті та як вони будуть вибудовувати свою роботу в новій атмосфері IT-парку.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy