Image default
Економіка Політика Суспільне

МВФ очікує більшого прогресу від України для надання другого траншу за програмою stand-by

Україна показала певний прогрес для завершення першого перегляду програми stand-by, проте цього досі не достатньо. Про це заявив представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джеррі Райс брифінгу у Вашингтоні, передає інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».
За словами Райса, Україна та МВФ, як і раніше, перебувають у тісних дискусіях щодо програми stand-by, спрямованих на завершення її першого перегляду та виділення другого траншу.
«Певного прогресу досягнуто, але для завершення першого перегляду більше потрібно», – сказав він.
Райс зауважив, що серед визначених програмою заходів є посилення управління Національним банком та законодавства про банківський нагляд, середньострокове зниження бюджетного дефіциту, а також посилення антикорупційної вертикалі та судової системи.
У травні 2020 року МВФ та уряд України домовились про зміну 36-місячної програми допомоги EFF на 18-місячну stand-by. Рада директорів МВФ 9 червня того ж року ухвалила рішення про схвалення програми stand-by для України обсягом $5 млрд.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy