Image default
Економіка Політика

На УЕБ запрацювала Рада, одне із завдань якої запобігати маніпулюванню цінами на біржі

На Українській енергетичній біржі (УЕБ) розпочинає роботу Рада секцій за напрямком «Електрична енергія». Про це повідомляється у пресрелізі УЕБ
Основними завданнями є комплексна підтримка розвитку біржі з організації, проведення торгів та аукціонів з електроенергії, налагодження ефективної співпраці з бізнесом та учасниками ринку.
Рада буде проводити експертну оцінку нових проєктів, сприятиме впровадженню торгових інструментів та розроблятиме пропозиції, спрямовані на запобігання маніпулюванню цінами на біржі й іншим зловживанням.
До її складу увійшли представники енергогенеруючих компаній та компаній-постачальників: ВП «Енергоатом-Трейдинг», ДП «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Центренерго», ТОВ «МХП Еко Енерджи», ТОВ «Д.Трейдінг», ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія», ТОВ «ЕРУ Трейдінг», ТОВ «Де Трейдинг», ТОВ «Енера».
Раніше в.о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що Міністерство енергетики спільно з партнерами працює над розвитком біржової торгівлі електроенергією. Вона наголосила, що продаж електроенергії на різних сегментах ринку за ринковими цінами покращають фінансову ситуацію державних підприємств та врівноважать ринок.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy